Elk uurtje wat Daniël tijdens het afronden van zijn studie had, probeerde hij erin te stoppen. Het doel dat hij voor ogen had was om af te studeren en er na school vol voor te gaan. ‘Twee keer 40 uur in een week proppen lukt niet, om en je studie succesvol af te ronden en om een eigen onderneming te starten, maar een fundering leggen dat kan wel. Waar een wil is, is een weg.’ Vlieguren maken, zo noemt Daniël het. Tijdens het afronden van zijn studie kon hij zo de basis leggen voor zijn bedrijf. Hij begon met inlezen, blogs schrijven en hij koos een strategie. Eentje waar hij tot aan de dag van vandaag nog steeds in gelooft.
Voor studenten die ook een eigen onderneming willen starten heeft Daniël een tip en dat is simpelweg: begin. ‘Er zijn honderd duizend tips die ik studenten mee kan geven, maar het allerbelangrijkste is om gewoon te beginnen. Wacht niet tot je klaar bent, maar start before you’re ready. Maak fouten en ga het gewoon doen. Dat is de snelste manier om het te leren.’
Toen Daniël zijn studie succesvol had afgerond, is hij echt begonnen met zijn online marketing agency. Zoals hij het zelf mooi beschrijft: ‘een ondernemer is iemand die ervoor kiest om 80 uur per week voor zichzelf te werken, in plaats van 40 uur voor een ander’. Doordat Daniël tijdens zijn studie de basis heeft gelegd, heeft hij nu een mooi bedrijf waar hij elke dag bezig is met hetgeen wat hij leuk vindt en waar hij energie vandaan haalt.